kohan
magnafert
sufagro
agro

Kohan Kimya  2011 yılından bu yana Türk Tarım Sektöründe çiftçilerimize ve bayilerimize hizmet vermektedir. Yurtiçi satışlarının yanı sıra 2016 yılından itibaren ürünlerini yurtdışına ihraç etmeye başlayan Kohan Kimya Avrupa standartlarına uygun ölçülerde üretim yapmakta ve tüm faaliyetlerini çevreyi ve insan sağlığını gözeterek yürütmektedir.

Magnafert 20 yılı aşkın tecrübesini teknoloji ile birleştirerek Bitkilerin ihtiyacı olan temel gübreleri,  Suda eriyebilir formda, damlama sulama sistemleri, yağmurlama, mini sprink gibi her türlü sulama sistemine uygun; saf, organik, doğal, sıvı formda yaprak ve damlama gübreleri olarak üretmekte olup, Türkiye ve Dünya tarımının hizmetine sunmaktadır.

Sufagro Ltd. 2008 yılında kurulmuş olup, yüksek verimli gübre ve ekolojik ürün imalatında en önde gelen şirketlerdendir. Faaliyet gösterdiğimiz Ziraat alanında insanlığın faydası için kalıntısız, temiz gıdaların temini için tamamen çözüm odaklı ürünler ve projeler ortaya koymaktır.

AGROQUATRO‘nun öncelikleri yenilikçi, daha etkin daha ekonomik ürünleri üreticilere sunmak ve onları bilinçlendirip ülke ekonomisine ve ürün verimliliğine katkıda bulunarak, konularında uzmanlaşmış Ziraat mühendisi kadrosu ile tüm Türkiye çapında faaliyet göstermektir.

If you want to sell your Santa Barbara home without a real estate agent, https://www.cash-buyers.net/texas/cash-buyers-for-houses-the-woodlands-tx/ is the solution for you.