North Smyrna Consultancy

Gübre, Tohum ve Pestisit üretimi yapan firmaların tercihi

Pazarlama

PAEI (Professional Association of Exporters & Importers) ve EC21 (Global B2B Marketplace) gibi prestijli birliklere üye olduğundan, dünyanın bir çok noktasındaki  müşterileri , danışmanlığını yaptığı firmalar ile buluşturan ve ticaret olanaklarınızı yükseltiyoruz.

Danışmanlık

20 ülkede ve 40’dan fazla müşteriye hizmet eden, müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ve ihtiyaca yönelik en uygun ürünleri müşterilerine sunan bir kuruluştur. 15 yıllık tecrübelerini, satış dinamikleri ile birleştirerek danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Temsilcilik Hizmetleri

Türkiye’de Gübre, Tohum ve Pestisit üretimi yapan firmalara, yurtdışı danışmanlık veya yurt dışı temsilcilik olarak hizmet vermektedir. North Smyrna Consultancy, aynı zamanda dünya’nın çeşitli ülkelerinde faaliyeti olan ve Türk pazarına girmeyi hedefleyen yabancı firmaların Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

North Smyrna Consultancy, Türkiye’de Gübre, Tohum ve Pestisit üretimi yapan firmalara, yurtdışı danışmanlık veya yurt dışı temsilcilik olarak hizmet vermektedir. North Smyrna Consultancy, Yurt dışındaki potansiyel müşteriler ile danışmanlığını ve temsilciliklerini yürüttüğü firmaları buluşturarak ticaret fırsatları sunmaktadır.

North Smyrna Consultancy, aynı zamanda Dünya’nın çeşitli ülkelerinde faaliyeti olan ve Türk pazarına girmeyi hedefleyen yabancı firmaların Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

North Smyrna Consultancy, Kuzey Afrika ve Ortadoğu Ülkelerinde (MENA Countries), Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkelerinde (CIS Countries), AB üyesi olmayan Avrupa Ülkelerinde (NON-EU Countries) ve Rusya pazarında faaliyet göstermektedir.

Pazarlama
%
Danışmanlık
%